Praca w ET Promo to gwarancja twojego sukcesu zawodowego.|rozbudowane profity sportowe i zdrowotne.|droga do rozwoju zawodowego i kariery.|rozwój w młodym dynamicznym zespole.

Dzisiejszy rynek pracy stawia dla nas wysokie wyzwania. W ET Promo dobrze wiemy jak zapewnić naszym pracownikom godne standardy pracy, przyjemną atmosferę, chęć pozostania na dłużej. Dołącz do naszego profesjonalnego zespołu zadowolonych i spełnionych pracowników. Postaw na najnowsze technologie i najwyższą jakość produkcji firmy ET.

Blisko centrum Łodzi

Dobre położenie firmy

Nasza firma znajduje się w dogodnej lokalizacji, blisko wielu przystanków komunikacji miejskiej. Znajdujemy się blisko głównych arterii komunikacyjnych miasta, 10 minut pieszo od ulicy Piotrkowskiej.

Zróżnicowane towarzystwo

Multikulturowość

Wmarzone miejsce pracy dla studentów. Nasza firma jest otwarta na każdą grupę wiekową oraz narodowościową. Staramy się dopasowąć powierzone zadania do możliwości i czasu pracowników.

Stawiamy na rozwój i poświęcenie

Doceniamy sukces

Wierzymy w waszą sumienność i chęć do pracy. Przekazując liczne bony i dodatki świąteczne doceniamy was. Oferujemy dodatkowe zajęcia językowe oraz rozbudowane szkolenia rozwijające.

Chcesz być na bieżąco z ofertami pracy w ET Promo?
Zadzwoń do nas 42 687 50 76 i dowiedz się kogo aktualnie poszukujemy do naszej firmy.