ET PROMO COMPANY

Jesteśmy ekspertami w profesjonalnym pakowaniu żywności i artykułów przemysłowych.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

W firmie ET Promo zajmujemy się w sposób kompleksowy pakowaniem produktów spożywczych oraz przemysłowych, oferując naszym klientom całościowe usługi co-packingu: od projektu do gotowego produktu. Oferujemy szeroki wachlarz rozwiązań technologicznych, od profesjonalnych wielonakładowych usług pakowania, do prostych usług składania, etykietowania lub klejenia. Realizujemy zamówienia na opakowania z tworzyw sztucznych, papieru, tektury lub folii termo-formowalnych PVC i PET. Przy produkcji tych opakowań minimalizujemy wpływ na ekologie zgodnie z zasadami zachowania zasad ochrony środowiska.

Uwzględniamy odzysk odpadów i pełne wykorzystania surowca w procesie, zgodnie z wymaganiami normy ISO:14001. Nasz system organizacji firmy opiera się na szybkiej i profesjonalnej realizacji zamówień. Oferujemy pełną obsługę logistyczną, w tym magazyny wysokiego składowania wraz z kontrolowanymi warunkami przechowywania oraz transport. Zapewniamy pełne śledzenie produktu Klienta zgodnie z wymaganiami standardu ISO:22005 Dostosowujemy organizacje produkcji do indywidualnych wymagań Klienta lub rynku. Jakość naszych usług potwierdzają wdrożone certyfikaty ISO 22000, EcoVadis, BRC dla bezpieczeństwa żywności oraz grono naszych zadowolonych Klientów.

PRODUKUJEMY W DUŻYCH ILOŚCIACH

Linii produkcyjnych
Pracowników produkcji
Palet jednego dnia
Transportów w miesiącu

Posiadamy specjalistyczne
certyfikaty bezpieczeństwa
do pakowania żywności

ET ISO 22000 Certyfikat Logo ET Ecovadis Certyfikat Logo ET BRC Food Certyfikat Logo

W celu usprawnienia systemów zarządzania czystości produkcji, wdrożyliśmy globalne certyfikaty bezpieczeństwa żywności

et iso 22000 certyfikate

ISO 22000

Certyfikat
ET BRC Food Certyfikat

BRC Food

Certyfikat

NASZA POLITYKA JAKOŚCI

Celem ET Promo jest zapewnienie najwyższego bezpieczeństwa produkcji.

W firmie ET Promo podczas realizacji produkcji gwarantujemy wysoki standard oferowanych usług oraz zapewniamy bezpieczeństwo sanitarne wytwarzanych produktów. Dzięki połączeniu wieloletniego doświadczenia wraz z stale rozwijającą się infrastrukturą firmy i nowoczesnym parkiem maszynowym, umacniamy pozycję lidera w usługach copackingu produktów na rynku krajowym i zagranicznym. Stosujemy politykę etyki biznesowej w stosunku do zainteresowanych stron.

Zarząd oraz cały zespół pracowników ET deklaruję znajomość polityki jakości oraz realizację wyznaczonych celów, czyli doskonalenie i rozwój Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności zgodnie z normą ISO 22000:2006 oraz normą BRC i EcoVadis. Stosujemy się do wymagań systemowych dotyczących doskonalenia i rozwoju oraz poprawy jakości, a także do wymagań narzuconych przez przepisy prawa i okresowe przeglądy systemowe, które prowadzą do ciągłego doskonalenia naszych usług.

CIĄGLE SIĘ ROZWIJAMY

W najbliższym czasie oddamy nowoczesną powierzchnię biurową
dla ciągle rosnących potrzeb firmy.