KORZYŚCI I ZALETY Z PAKOWANIA KONTRAKTOWEGO

Pakowacz kontraktowy czyli co-packer to firma, która pakuje produkty dla swoich klientów z zachwaniem pełnej etyki biznesowej. Oferowana przez nas usługa skupia się wokół pakowania, składania lub etykietowania i jest wykorzystywana dla wielu rodzajów produktów jak: żywność, farmacja, artykuły gospodarstwa domowego, produkty przemysłowe. Na szczególne wyróżnienie zasługuje fakt, że zajmujemy się pakowaniem kompleksowym: projektujemy opakowania, świadczymy usługi zakupu materiałów i komponentów oraz zapewniamy operacje wysyłkowe i logistyczne.

Specjalizacja

Nasza firma dysponuje specjalistycznymi maszynami, osprzętem, certyfikatami i wiedzą potrzebną do wykonania określonej operacji pakowania.

Koszty

Zleceniodawca znacząco obniża koszty przenosząc inwestycyjne w maszyn pakujące oraz koszty osobowe pracowników linii pakującej na naszą firmę.

Wygoda

Wybierając nasze usługi można skupić się na swoich podstawowych kompetencjach przekazując pakowanie nam, specjalistom w co-packingu.

Szybkość

Wiele firm współpracujących z nami chwali sobie możliwość szybkiej realizacji pakowania dodatkowych projektów - zleceń sezonowych.

Elastyczność

Zajmujemy się szerokim wachlarzem pakowania kontraktowego. Łatwo dopasowujemy się do planowanej i pakowanej potrzeby produkcyjnej.

Testowanie

W przypadku modyfikacji produktu przez Klienta, możemy zrealizować ograniczoną serie opakowań w celu wytworzenia produktów do oceny.

Półprodukcja

Opakowania podstawowe mogą być wysyłane do pakowacza kontraktowego w celu złożenia zestawu zbiorczego lub ekspozycji w punkcie sprzedaży

Etykietowania

Niektóre sieci handlowe wymagają umieszczania na produkatch specjalnych naklejek. Oklejamy usługowo produkty w odpowiednie etykiety, nadruki.

Realizacja

Produkty luzem mogą być wysyłane do pakowacza kontraktowego w celu wykonania produktów i opakowań pod marką własną.