Ekorozwój to przyszłość
Świadomie wdrażamy
Ekologiczne technologie

Tempo odkrywania i realizowania zielonego życia jest nie do zatrzymania. Ekorozwój staje się priorytetem zarówno dla firm, jak i konsumentów. Idea innowacyjnej zdrowej ekologicznej egzystencji staje się ważniejsza niż kiedykolwiek wcześniej, dlatego nasza firma postawiła w dużej mierze na pełne wdrożenie nowoczesnych ekologicznych rozwiązań. Poważnie podchodzimy do odpowiedzialności za środowisko i zawsze staramy się, aby nowe, innowacyjne, zrównoważone rozwiązania stawały się częścią naszej działalności. Tworzymy odnawialną energię z paneli słonecznych, produkujemy ekologiczne opakowania nadające się do recyklingu, tworząc gospodarkę o zamkniętym obiegu dla czystej przyszłości i zdrowego stylu życia.

Produkcja dedykowana

Eko Opakowania

Produkujemy nowoczesne opakowania z zadrukowanego ekologicznego papieru makulaturowego w technologii i funkcjonalności opakowań blistrowych stosowanych z produktami przemysłowymi.

Kontrolowany odzysk

Recycling odpadów

Koncentrujemy się na dokładnym odzysku odpadów produkcyjnych i pełnym wykorzystaniu surowców w procesie, zgodnie z wymaganiami norm ISO 14001.

Odnawialna energia

Panele słoneczne

Nasze linie produkcyjne, magazyny i biura są częściowo zasilane przez nasze nowoczesne, bardzo wydajne panele słoneczne umieszczone na dachu firmy.

Pozyskujemy energię z paneli fotowoltaicznych

W pierwszym kwartale 2022 roku nasza firma zaczeła pozyskiwać energię z własnych paneli fotowoltaicznych. Większość naszych linii produkcyjnych jest zasilana w 30% odnawialną energią słoneczną. Otrzymana energia słoneczna którą wykorzystujemy w naszej firmie pozwala zredukować emisję CO2 o ok. 40.t/rok, co odpowiada ok. 1000 zasadzonych drzew.